Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy. Najpierw słuchamy, potem badamy, a następnie proponujemy
najlepszy dla Pacjenta plan leczenia.

Dzięki szerokiej gamie wykonywanych zabiegów, uporamy się z każdym problemem.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Zapobieganie oraz leczenie próchnicy zębów, która jest szeroko rozpowszechnionym i bolesnym problemem na całym świecie. Dzięki nowoczesnym metodom, takim na przykład jak leczenie pod mikroskopem, oferujemy zabieg dokładny i precyzyjny, a w połączeniu z materiałami najwyższej jakości, każde wykonane wypełnienie będzie służyło przez bardzo długi czas. Jeśli jednak dodamy do tego odbycie instruktażu higieny jamy ustnej prowadzonej przez nasze higienistki, mamy nadzieję, że nasi Pacjenci nie będą prędko wracać do nas z tym problemem.

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

Skuteczne leczenie kanałowe w możliwie najkrótszym czasie, nawet podczas jednej wizyty.  Dzięki wszystkim dostępnym u nas urządzeniom i materiałom, zapewniamy najwyższą szczelność i dokładność wypełnienia.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Leczenie operacyjne jamy ustnej wykonywane zawsze w znieczuleniu miejscowym. Zawsze staramy się, by zabieg był jak najbardziej komfortowy oraz bezstresowy.

PROTETYKA

Rekonstrukcja utraconych zębów oraz przywrócenie prawidłowego zgryzu. Wykonujemy wszystkie rodzaje uzupełnień protetycznych, by jak najlepiej rozwiązać problemy każdego pacjenta, dostosowując metody i narzędzia do jego indywidualnych potrzeb.

IMPLANTOLOGIA

Przywracanie pięknego uśmiechu poprzez trwałe odtworzenie brakujących zębów. W naszym gabinecie stosujemy certyfikowane implanty najwyższej jakości, które gwarantują Pacjentom bezpieczeństwo i znakomitą estetykę.

PERIODONTOLOGIA

Profilaktyka i leczenie chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Leczymy stany zapalne dziąseł, zaniki kostne i paradontozę stosując w pierwszej kolejności skaling nad- i poddziąsłowy oraz całą gamę dostępnych narzędzi i preparatów, a także bardziej inwazyjne metody leczenia jak kiretaż otwarty i zamknięty.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Leczenie i profilaktyka dla najmłodszych. Dbamy o to, aby każdy nasz Pacjent został otoczony szczególną troską już od momentu wejścia do kliniki, a wizyta na fotelu zapisała się w pamięci jak najlepiej.

RTG

Nowoczesna diagnostyka rentgenowska. Dzięki dostępnym u nas aparatom, jesteśmy w stanie na miejscu wykonać zdjęcia pojedynczego zęba, zdjęcia panoramiczne, a także tomografię komputerową do pełnej wizualizacji jamy ustnej i rozwiązania każdego problemu.

PROFILAKTYKA I STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Łączy w sobie metody leczenia różnych specjalności, by piękne zęby były naszą wizytówką. Zaczynając od metod prostszych, takich jak higienizacja, a w szczególności piaskowanie i polerowanie zębów, przywracamy zębom ich naturalny i zdrowy wygląd. Lecz jeśli to nie wystarczy, do dyspozycji mamy również, począwszy od zabiegu wybielania nakładkowego, skończywszy na estetycznych odbudowach protetycznych, takich jak licówki ceramiczne oraz korony, dzięki którym możemy poprawić kształt swojego uśmiechu.